EN

Reštaurácia hotela international

Jedinečné prostredie, moderná gastronómia a osobný prístup

Reštaurácia v hoteli International**** je kombináciou najdôležitejších prvkou modernej gastronómie. Výhľad na tatranské štíty, zapadajúce slnko a golfový areál vytváraja jedinečnú atmosféru, ktorá sa v kombinácii s našou ponukou a osobným prístupom personálu stará o vašu spokojnosť.

Celková kapacita viac ako 150 miest na sedenie vytvára z našej reštaurácie nie len miesto na individuálne stravovanie, ale i priestor pre usporiadanie rautov, firemných aj rodinných osláv a špeciálnych podujatí, ktoré pre vás radi pripravíme.

70 miest
na letnej terase

Moderná
gastronómia

Čerstvé
lokálne suroviny

Špeciálne
golfové menu

Jedálny lístok

Jedálny lístok reštaurácie hotela International je plný výborných špecialít, ako sú jelenie stehno so šípkovou omáčkou, smržovým ragú a zemiakovou knedľou; lososový steak s pyré z fialových zemiakov, Pernod omáčkou s krevetami a glazovaným mladým hráškom alebo kukuričné prsia Supreme špikované Plesnivcom a sušenými paradajkami s tymianovo-cuketovým kus-kusom, kuriatkovou omáčkou a hľuzovkou penou.

Robíme to, čo nás baví a to, čo vieme robiť najlepšie. Výsledkom toho je profesionálna služba s úsmevom na tvári poskytnutá vždy vo vysokom štandarde. Vaša spokojnosť je pre nás novou energiou a dodáva nám chuť a nadšenie k neustálemu rozvoju.

Rezervujte si vašu izbu priamo na našej stránke v najlepšej cene a získajte ďalšie doplnkové služby zdarma.

Dobrovoľnou registráciou Vášho e-mailu nám udeľujete súhlas s jeho spracovaním pre účely zasielania noviniek a ponúk hotela International****. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek v päte nášho newslettru.
Luxusný Hotel INTERNATIONAL Veľká Lomnica hodnocení