EN

Ubytovanie v hoteli International

Bývajte v jedinečnom rezorte v Tatrách

Dvojlôžková izba

V Hoteli International nájdete 28 dvojlôžkových izieb. Izby sú vybavené TV prijímačom s rádiom a satelitným príjmom, telefónom, pripojením na internet, balkónom a minibarom. Hostia majú na výber izby s výhľadom na rozľahlé golfové ihrisko alebo na Lomnický štít a časť hrebeňa Vysokých Tatier. Všetky izby sú nefajčiarske. Jedna z izieb je špeciálne upravená pre potreby imobilných návštevníkov. Hostia majú k dispozícii raňajky formou bufetových stolov, bezplatné pripojenie na internet a bezplatné strážené parkovisko. Samozrejmosťou je neobmedzený vstup do wellness centra.

Rezervovať

Apartmán

Rozľahlý a priestranný apartmán Hotela International disponuje 3 balkónmi, ktoré ponúkajú výhľady na Lomnický štít, tatranské štíty a golfové ihrisko Black Stork. Ak hľadáte počas vášho pobytu miesto na oddych, súkromie a komfort je pre vás práve náš apartmán ideálnou voľbou. Vybavenie apartmánu zahŕňa TV prijímač s rádiom a satelitným príjmom, telefón, wifi, minibar. Hostia majú k dispozícii raňajky formou bufetových stolov, bezplatné pripojenie na internet a bezplatné strážené parkovisko. Samozrejmosťou je neobmedzený vstup do wellness centra.

Rezervovať
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím