Milí naši hostia, Silvester a Silvestrovský pobyt je možné rezervovať len priamo cez našu hotelovú recepciu.  +421 52 466 11 11   international@golfinter.sk

EN

Ubytovanie v hoteli International

Bývajte v jedinečnom rezorte v Tatrách

Dvojlôžková izba

V Hoteli International nájdete 28 dvojlôžkových izieb. Izby sú vybavené TV prijímačom s rádiom a satelitným príjmom, telefónom, pripojením na internet, balkónom a minibarom. Hostia majú na výber izby s výhľadom na rozľahlé golfové ihrisko alebo na Lomnický štít a časť hrebeňa Vysokých Tatier. Všetky izby sú nefajčiarske. Jedna z izieb je špeciálne upravená pre potreby imobilných návštevníkov. Hostia majú k dispozícii raňajky formou bufetových stolov, bezplatné pripojenie na internet a bezplatné strážené parkovisko. Samozrejmosťou je neobmedzený vstup do wellness centra.

Rezervovať

Apartmán

Rozľahlý a priestranný apartmán Hotela International disponuje 3 balkónmi, ktoré ponúkajú výhľady na Lomnický štít, tatranské štíty a golfové ihrisko Black Stork. Ak hľadáte počas vášho pobytu miesto na oddych, súkromie a komfort je pre vás práve náš apartmán ideálnou voľbou. Vybavenie apartmánu zahŕňa TV prijímač s rádiom a satelitným príjmom, telefón, wifi, minibar. Hostia majú k dispozícii raňajky formou bufetových stolov, bezplatné pripojenie na internet a bezplatné strážené parkovisko. Samozrejmosťou je neobmedzený vstup do wellness centra.

Rezervovať

Darujte zážitok!

Objavte širokú ponuku kreatívnych darčekom na jednom mieste. Urobte ozajstnú radosť.

 

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím