EN

Doprajte si oddych a relax v Tatrách. Joga pobyt pod vedením inštruktorky Júlie Suchej bude zameraný na komplexné uvoľnenie, relax tela, ducha aj mysle. Počas pobytu bude dostatok času na prechádzky v okolí, zastavenie sa, stíšenie a introspekciu, ale aj čas na príjemné stretnutia a rozhovory.

Najbližší termín: 

12.-14.04.2024

26.-28.04.2024

 

CENA POBYTU 2 OSOBY S KURZOM

522 EUR / 2 NOCI / 2 OSOBY / IZBA ŠTANDARD

562 EUR / 2 NOCI / 2 OSOBY / IZBA KOMFORT

590 EUR / 2 NOCI / 2 OSOBY / APARTMÁN

 

CENA POBYTU 1+1 OSOBA S / BEZ KURZU

462 EUR / 2 NOCI / 2 OSOBY / IZBA ŠTANDARD

502 EUR / 2 NOCI / 2 OSOBY / IZBA KOMFORT

530 EUR / 2 NOCI / 2 OSOBY / APARTMÁN

 

Platnosť 21.2.-31.10.2024 Doplatok za ďalšiu noc je 125eur s raňajkami a wellness. Doplatok za izbu s výhľadom na Tatry 5 eur / izba / noc. Cena nezahŕňa: miestnu daň 0,75 eur / osoba / noc.

Rezervácia:

+421 52 466 11 11

international@golfinter.sk

Pobyt zahŕňa: 

 • Ubytovanie na 2 noci pre 2 osoby
 • Bohaté raňajky formou bufetových stolov
 • Kurz osviežujúci pobyt s jogou a aktívnou meditáciou 4x 75 minút
 • Večera formou 3 chodového menu - výber na mieste
 • 1x vstup do thermal parku Vrbov - spoločný transfer alebo túra na Hrebienok
 • Neobmedzený vstup do wellness centra (8:00 - 21:00) s vyhrievanými bazénmi, vírivkou, parnou, suchou a infra- saunami, tepidáriom a posilňovňou (sauny 16:00 - 21:00)
 • Kávový set na izbe
 • Súkromné strážené parkovisko priamo pri hoteli
 • Free Wi-Fi
 • Župany a papuče na izbe
 • Nabíjacia stanica pre elektromobily priamo pri hoteli
 • Využívanie tréningových plôch zadarmo (t.j. vstup na kryté odpalisko, 2x putting green a chipping area)
 • Zľava na FootGolf 20%
 • Zľava na green fee 30%
 • Zľava do Thermal parku Vrbov 20%

 

Popis lekcií:

Všetky lekcie jogy vrámci osviežujúceho jogového pobytu sú nadizajnované s cieľom zahriať telo, rozprúdiť energiu a pozvať do tela po dlhom zimnom období energiu radosti a živosti. Lekcie obsahujú prvky power jogy a fit flow jogy kombinované kreatívnymi prechodmi medzi jednotlivými ásanami (pozíciami), takže stereotyp necháme bokom. Každá lekcia začína rozpohybovaním tela v jemnejších rozsahoch a zahriatím tela s dôrazom na zladenie dychu a pohybu. Vyskúšame si aj rôzne typy dychových cvičení. Pretože pestovanie vnímavosti voči dychu v priebehu fyzickej praxe jogy je kľúčová pre následný vnútorný prežitok v meditácii. Zameriame sa na rozvoj flexibility, mobility (pomôcky ako jogové pásiky a kvádre budú k dispozícii), ale aj uváženého budovania sily a rozvoja telesnej koordinácie. V pestrej škále pohybových sekvencií zaručene spoznáte svoje telo v úplne novom svetle a objavíte svoje možnosti. A to je našim zámerom - umožniť vám prostredníctvom praxe jogy a aktívnej meditácie spoznať samého seba o niečo viac. Nové vhľady sa objavia nielen na telesnej úrovni, ale aj na úrovni mysle, možno duše. Esencia jogy ta pozve do hĺbky, nezostaneme na povrchu. Záleží len na tebe, ako sa jej dokážeš otvoriť. 

V rámci osviežujúceho pobytu nás čaká jedna aktívna Osho meditácia. Aktívne meditácie sú ideálne pre ľudí dnešnej doby, ktorí podstatnú časť dňa riešia množstvo pracovných úloh a tichá meditácia v lotosovom sede je pre nich veľkou výzvou. Pretože myšlienky sa víria a pozornosť voči dychu sa rýchlo stráca. Životný štýl, ktorý žijeme, je príliš vzdialený kvalitám, ktoré v sebe potrebujeme prebudiť pre skutočný zážitok z meditácie. Preto vás pozývame do pohybu, v ktorom sa najskor uvoľníme, vytrasieme, vytancujeme. Pohyb sa stane našou vstupnou bránou do meditácie. A týmto spôsobom si pripravíme v tele podmienky, aby sme sa mohli preklopiť zo stavu “do-ing” (pohyb, tanec) do stavu “be-ing” (spočinutie v tichu), v ktorom nám bude prežitok meditácie omnoho dostupnejší. 

O lektorke: .  

Júlia sa venuje joge približne 12 rokov. V priebehu tohto obdobia vyskúšala množstvo štýlov jogy a zakúsila terapeutický rozmer jogy sama na sebe tým, že vďaka systému jogy predišla vyoperovaniu štítnej žľazy. Tento zážitok ju naviedol k prehlbovaniu znalostí z oblasti jogy a sebarozvoja. Je certifikovaná lektorka jogy vrámci výcviku “Jóga jako vědomá cesta”, ktorý absolvovala v Prahe v roku 2018/2019. Vzdelávala sa predovšetkým v Prahe a v JV Ázii, kde absolvovala svoj prvý 10 dňový meditačný zásed v tradícii Vipassany a objavila aktívne Osho meditácie. Vzhľadom na prínos aktívnych meditácii pre človeka západnej spoločnosti sa rozhodla absolvovať Facilitátorský tréning aktívnych meditácii v Osho centre v Prahe. 

Jej zámerom je predstaviť prínosy jogy a meditácie modernému človeku, ktorý je vystavený výzvam  dnešnej doby a sprostredkovať mu techniky jogy a meditácie tak, aby sa dotkla jeho srdca a pozvala ho hlbšie, do seba.

Rezervácia:

+421 52 466 11 11

international@golfinter.sk

 

BYŤ VERNÝ SA OPLATÍ

Hotel International ponúka verným hosťom, ktorí si rezervujú pobyt priamo cez hotelovú recepciu automatickú zľavu z pultovej ceny:
po 1. pobyte - 20% 
z ceny pultu s raňajkami 
po 4. pobyte - 25% z ceny pultu s raňajkami 
po 9. pobyte - 30% z ceny pultu s raňajkami 

Rezervujte priamo alebo darujte

Rezervovať online Kúpiť ako darček
online booking

Rezervujte si pobyt priamo na našej stránke v najlepšej cene a získajte doplnkové služby zdarma.

Cena od

89EUR
overiť dostupnosť

Výhody pre verných hostí

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím