EN

Firemné podujatia a eventy

Školenie, rokovanie či seminár úplne inak. Na grínoch golfového ihriska, pod najkrašími vrcholmi Tatier

Hotel International**** ponúka rôzne kombinácie služieb, s ktorými si naplánujete unikátne podujatie. Uprostred golfového rezortu Black je hotel ideálnym miestom firemných stretnutí v lobby bare, indoor bare, zimnej záhrade a VIP salóniku.

Vaše školenie doplní prekrásna scenéria tatranských štítov s kvalitným zázemím pre vašich hostí, ktorí sa môžu vzdelávať v zimnej záhrade s denným svetlom pre 60 hostí, indoor bare pre 80 hostí a VIP salóniku pre 10 hostí. Počas spoločenských podujatí (recepcie, večierky, plesy) sa pohodlne usadí až 130 hostí. Konferenčné občerstvenie (káva, čaj, minerálka) je od 3,90 €/osoba. Obed alebo večeru si vyberiete formou servírovaného menu od 11 €/osoba alebo formou teplého a studeného bufetu od 20 €/osoba.


28 izieb
1 apartmán

Slnečná terasa
balkón

Priamo na
golfovom ihrisku

WIFI
pripojenie

Varianty aktivít pre golfistov aj ne-golfistov

Chutné konferenčné občerstvenie, sezónne špeciality kuchyne v reštaurácii s výhľadom na okolitú prírodu a domácky pripravené dezerty umocnia celkový dojem podujatia. A na záver si možno zregenerovať sily v štýlovom wellness centre, zoznámiť sa s golfom alebo si golf zahrať. Pozrite si návrhy možných aktivít ku skupinovým podujatiam.

Doprajte si nerušené pracovné raňajky v hotelovej reštaurácii formou bufetových stolov za 10 €/osoba denne od 7:00 do 10:00 a pracovné obedy či večere zo sezónnych špecialít medzinárodnej i regionálnej kuchyne á la carte alebo výberom z menu pre skupiny od 11 €/osoba denne od 12:00 do 22:00. Ochutnajte aj domácky pripravené dezerty v lobby bare do 23:00.

Kapacity konferenčných priestorov

Konferečné priestory Hotel International

Rezervujte si vašu izbu priamo na našej stránke v najlepšej cene a získajte ďalšie doplnkové služby zdarma.

Dobrovoľnou registráciou Vášho e-mailu nám udeľujete súhlas s jeho spracovaním pre účely zasielania noviniek a ponúk hotela International****. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek v päte nášho newslettru.