EN

Lobby bar v hoteli International

Najväčšia galéria s výhľadom na Tatry v celom regióne

Lobby bar je pýchou každého hotela. Obzvlášť v hoteli International si môžete vychutnať exkluzívne priestranné sedenie s výhľadom na Tatry a golfové ihrisko. Táto kombinácia vytvára z nášho lobby baru miesto oddychu, relaxu, ale aj ideálne miesto na neformálne pracovné stretnutia a posedenie pri kávičke.

Voľné chvíľky Vám vyplní denná tlač, ktorú si môžete prečítať pri krbe a výbornom drinku alebo na terase hotela s prekrásnym výhľadom. Vychýrená hotelová cukrárka Dáška Korenková denne pečie vynikajúce torty a dezerty a pri ich príprave používa kvalitné tradičné suroviny bez rastlinných náhrad. Dopriať si môžete aj bezlepkové a bezlaktózové koláče.

Kapacita
40 miest

Domáca
cukrárka

Kávové
špeciality

Široká
ponuka vín

Ponuka lobby baru

V ponuke Lobby baru vás určite oslovia nové miešané nápoje napr. mojito jahodové, jablkové opojenie, limonáda so zázvorom, limonáda s pomarančom, limonáda s mätou, latte macchiato s karamelom, latte macchiato s čokoládou, Hennesy X.O., či talianske Prosecco.

Počas šťastných hodiniek od 14:00 - 17:00 podávame šálku kávy a koláč za jednotnú cenu 2,50 €.

Galéria

Rezervujte si vašu izbu priamo na našej stránke v najlepšej cene a získajte ďalšie doplnkové služby zdarma.

Dobrovoľnou registráciou Vášho e-mailu nám udeľujete súhlas s jeho spracovaním pre účely zasielania noviniek a ponúk hotela International****. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek v päte nášho newslettru.
Luxusný Hotel INTERNATIONAL Veľká Lomnica hodnocení