EN

Svadba v hoteli International

Vaša svadba snov je bližšie ako ste si mysleli

Vychutnajte si počas svadobnej hostiny aj neopakovateľný výhľad na panorámu Tatier a okolitú zeleň v hoteli International**** v strede golfového ihriska vo Veľkej Lomnici, ktorý vás očarí jedinečným prepojením lobby baru, reštaurácie, zimnej záhrady a terasy.

Exkluzívne svadobné menu pripraví na mieru šéfkuchár hotela formou servírovaného menu alebo bufetových stolov a naše cukrárky upečú svadobnú tortu a domáce koláče. Pre svadobných hostí ponúkame atraktívnu cenu ubytovania a rozvoz hostí.

Zažite unikátnu svadbu na jedinečnom mieste svojho druhu na Slovensku. Aby sme Vám priniesli to najlepšie čo máme, ako svadobný dar od nás zíksate zdarma prenájom reštaurácie a zimnej záhrady, tanečný parket (mimo reštaurácie), slávnostné návleky na stoličky, základnú výzdobu stolov, štýlovú izbu pre novomanželov a golfové autíčko na svadobné fotografie na golfovom ihrisku.

 

Rezervujte si vašu izbu priamo na našej stránke v najlepšej cene a získajte ďalšie doplnkové služby zdarma.

Dobrovoľnou registráciou Vášho e-mailu nám udeľujete súhlas s jeho spracovaním pre účely zasielania noviniek a ponúk hotela International****. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek v päte nášho newslettru.
Luxusný Hotel INTERNATIONAL Veľká Lomnica hodnocení