EN

Golf v Tatrách pre každého

Golfové ihrisko Black Stork, A PGA Golf Course

Hotel International je uprostred majstrovského 27-jamkového golfového ihriska, na ktorom možno hrať od apríla do októbra podľa poveternostných podmienok aj dlhšie. K dispoízícii je kryté odpalisko (osvetlené, vyhrievané, dlhé 350 m), chipping area, 2x putting green a 3 PAR golfová akadémia. Vstup na tréningové plochy je bezplatný.

V rezorte je požičovňa golfového výstroja, golfový obchod s golfovým vybavením aj oblečením a profesionálni PGA tréneri. Každé z troch 9-jamkových ihrísk (Taylor, Braid a Vardon) začína a končí pri hoteli International**** a ponúka rozprávkové výhľady na masív Vysokých Tatier, ale aj Kráľovu hoľu, či Slovenský raj. Aj keď sú hráči obklopení horami, ihrisko je pomerne rovinaté a má rozsiahlu sústavu jazierok na Skalnatom Potoku vytekajúcom priamo zo Skalnatého Plesa pod Lomnickým štítom. V roku 2011 golfové ihrisko Black Stork získalo prestížnu značku "A PGA Golf Course" a je tak jedným z 19 ihrísk na svete s touto pečiatkou kvality.

27 jamkové
ihrisko

Priestranné
odpalisko

Jedinečná
lokalita

Celosvetové
štandardy

Výhody pre ubytovaných golfistov

Golfisti ocenia kvalitu majstrovského 27-jamkového ihriska Black Stork, A PGA Golf Course, výhodné pernamentky na hru golfu, bezplatný vstup na kryté odpalisko a na tréningové plochy (chipping area a putting green), poistenie zodpovednosti každého hráča na ihrisku za škody spôsobené na majetku alebo zdraví a pitný režim pre každého hráča.

Hostia ubytovaní v hoteli International**** priamo v strede golfového ihriska majú až 30% zľavu z hry golfu, navyše účastníci turnaja organizovaného v rezorte majú špeciálnu cenu ubytovania. Využiť môžu aj atraktívnu ponuku NOC + FEE (od 90 € /osoba/noc + 18 jamiek) alebo golfové pobyty s neobmedzenou hrou golfu.

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky +421 52 4661 806 alebo e-mailom golfrecepcia@golfinter.sk. Viac informácií na www.golftatry.sk.

Golf pre každého! Neustále sa snažíme túto krásnu hru priblížiť širokej verejnosti a záujemcom ne-golfistom. Pravidelne realizujeme školu golfu s profesionálnymi trénermi. Počas golfovej akadémie sa negolfisti pod dohľadom profesionálneho trénera zoznámia s teoretickou a praktickou časťou golfovej hry, odpália loptičky z krytého odpaliska, vyskúšajú puttovanie a zasúťažia si v mini turnaji.

Virtuálna prehliadka a mobilná aplikácia

Golfistom odporúčame stiahnuť si zdarma mobilnú aplikáciu Golf Tatry a GPS súradnice ihriska Black Stork v najpoužívanejšom free programe s GPS pre golfové ihriská. V aplikácii pre Apple aj Android nájdete informácie o ihrisku, digitálnu skórkartu, možnosť hry pre viacerých hráčov a GPS meranie so živou navigáciou z aktuálnej pozície až na golfové ihrisko, vyobrazenie každej jamky a videá preletov ponad nich, aktuálne ponuky a počasie s predpoveďou na najbližšie dni.

Na stiahnutie:

aplikácia black stork  aplikácia black stork

Lomnický Golfový Klub bol založený 16. mája 1999 na ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici a v súčasnosti má takmer 700 členov z celého Slovenska. Prioritou Lomnického golfového klubu je práca s nadanou mládežou a výchova špičkových golfistov. Viac info tu.

 

Rezervujte si vašu izbu priamo na našej stránke v najlepšej cene a získajte ďalšie doplnkové služby zdarma.

Dobrovoľnou registráciou Vášho e-mailu nám udeľujete súhlas s jeho spracovaním pre účely zasielania noviniek a ponúk hotela International****. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek v päte nášho newslettru.
Luxusný Hotel INTERNATIONAL Veľká Lomnica hodnocení