EN

Reštaurácia PYRUS predstavuje novnky

Priama rezervácia ubytovania = najvýhodnejšia cena

Vaše okamihy

Váš relax pod Tatrami

Vitajte v Hoteli International

Hotel International, ktorý sa nachádza len 5km od Tatranskej Lomnice poskytuje komplexné služby a ubytovanie počas celého roka. Rezort v Tatrách s nízkym počtom izieb vám zaručuje súkromie, kvalitné služby, rodinnú atmosféru a úplne iný prístup. Na svoje si prídu golfisti aj negolfisti.

Ponuka reštaurácie PYRUS

Viac info

Viac info

Yoga s Júliou

Viac info

Viac info

NOC + FEE POBYT

Viac info

Viac info

Darujte zážitok

Viac info

Viac info

PONUKA PRE FIRMY

Viac info

Viac info

Naše služby

IZBY

Pobyt vo Vysokých Tatrách s Hotelom International, ktorý ponúka ubytovanie v 28 dvojlôžkových izbách a 1 apartmáne. Izby sú vybavené TV, telefónom, pripojením na internet, balkónom, minibarom a ponúkajú výhľady na rozľahlé golfové ihrisko alebo tatranské štíty. Jedna z izieb je špeciálne upravená pre potreby imobilných návštevníkov.

Viac info

REŠTAURÁCIA A LOBBY BAR

Reštaurácia v hoteli International**** je kombináciou najdôležitejších prvkou modernej gastronómie. Lobby bar hotela je ideálne miesto na neformálne pracovné stretnutia a posedenie pri káve. Výhľad na tatranské štíty a golfový areál vytvárajú atmosféru, ktorá sa v kombinácii s našou ponukou a osobným prístupom personálu stará o vašu spokojnosť.

Viac info

KONFERENCIE A SVADBY

Profesionálne služby a atraktívne priestory vytvárajú ideálne podmienky na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí. Kapacita konferenčnej miestnosti pri kinosedení je 60 osôb, Indoor baru 80 osôb a VIP salónika ideálneho na rokovania 10 osôb. Priestranné terasy a okolie hotela sú ideálnou voľbou pre svadbu v Tatrách.

Viac info

WELLNESS

Objavte oázu harmónie a relaxu. Nechajte sa unášať atmosférou pokoja  a vychutnajte si výhľady z vonkajšieho bazéna. V našom wellness centre nájdete vonkajší bazén, vnútorný bazén s protiprúdom a vírivou vaňou, parnú, suchú a infra saunu, ochladzujúcu kaď a posilňovňa. Vybrať si môžete z našej ponuky masáži.

Viac info

GOLF REZORT BLACK STORK

Hotel International**** je súčasťou golfového rezortu Black Stork. Rezort na slnečnej strane Vysokých Tatier je obľúbeným miestom nielen pre hráčov golfu, ale je vhodný aj na usporiadanie golfových turnajov, golfových akadémií, či firemných podujatí. K dispozícii je 27 jamkové ihrisko, tréningové plochy, tréneri golfu a požičovňa golfového výstroja.

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím