EN

Ubytovanie v hoteli International

Bývajte priamo na golfovom ihrisku s krásnym výhľadom na Tatry

Hotel International**** ponúka svojim hosťom ubytovanie v 28 komfortne a štýlovo zariadených dvojlôžkových izbách a 1 apartmáne. Počas pobytu sa môžete tešiť z výhľadu na Lomnický štít a časť hrebeňa Vysokých Tatier alebo na zelené golfové ihrisko a Skalnatý potok.

Pokoj, ticho a čistá príroda v okolí vám zabezpečí dokonalý relax, sústredenie na hru alebo ničím nerušené posedenie s priateľmi. Kto ešte nevyskúšal pobyt v hoteli International, nedokáže si to predstaviť. Pozývame vás do jedinečného hotela svojho druhu v Tatrách aj na Slovensku.

28 izieb
1 apartmán

Slnečná terasa
balkón

Priamo na
golfovom ihrisku

WIFI
pripojenie

Vybavenie izieb

Každá izba je vybavená TV prijímačom s rádiom a satelitným príjmom, telefónom, pripojením na internet, balkónom a minibarom. Všetky priestory hotela vrátane izieb sú nefajčiarske. Jedna z izieb na prízemí je špeciálne upravená pre potreby imobilných návštevníkov. Izby na prízemí namiesto balkóna ponúkajú možnosť posedieť si na slnečnej terase a sú preto hosťami preferované.

Absolútny komfort vám poskytne apartmán pre 3 osoby s dvoma oddelenými spálňami, predsieňou a obývacou izbou s pohodlným sedením. Z apartmánu si vychutnáte výhľad aj na štíty Tatier, aj na golfové ihrisko.

Rezervujte si vašu izbu priamo na našej stránke v najlepšej cene a získajte ďalšie doplnkové služby zdarma.

Dobrovoľnou registráciou Vášho e-mailu nám udeľujete súhlas s jeho spracovaním pre účely zasielania noviniek a ponúk hotela International****. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek v päte nášho newslettru.
Luxusný Hotel INTERNATIONAL Veľká Lomnica hodnocení